wave shape

Teamet.

Vi har beskæftiget os med digital marketing og SEO siden 2014. Vores erfaring viser, at det bedste er et team med en varieret baggrund, hvor flere hoveder arbejder sammen.

lasse walstad

Lasse Walstad

Daglig leder

lasse@flowdigital.dk
cuong do dai

Cuong Do Dai

Chefoperatør

cuong@flowdigital.dk
håkon hess

Håkon Hess

Udviklingschef

haakon@flowdigital.dk
mats rossing

Mats Rossing

SEO og SEM manager

mats@flowdigital.dk
Andreas Jevnaker

Andreas Jevnaker

Frontend-udvikler

andreas@flowdigital.dk
shahir riaz

Shahir Riaz

Frontend-udvikler

shahir@flowdigital.dk
amanda knudsen

Amanda Knudsen

Indholdsproducent

amanda@flowdigital.dk
axel wendt

Axel Wendt

Indholdsproducent

axel@flowdigital.dk
mia bronger

Mia Bronger

Tekstforfatter

mia@flowdigital.dk
victor do dai

Victor Do Dai

Assistent

victor@flowdigital.dk
jonathan ind

Jonathan Ind

Assistent

jonathan@flowdigital.dk